rss twitter

Müşteri Hizmetleri 0554 972 92 00
[email protected]

Hakkımızda

Töles Reklam, “Geleceğe Uzanan Markalar” sloganı ile 2010 yılından beri reklam sektöründe faaliyet göstermektedir.

Töles Reklam; reklam sektöründeki işlerin en basitinden en kompleksine kadar müşterilerine uygun çözüm ve uygulamaları sunan bir firma olmanın yanı sıra, uluslararası kalite belgelerine sahip malzeme, tecrübeli personel ve iş ortaklarımızla sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak teknik alt yapı ile çalışmaktadır.

Firmamızın amacı “güçlü markalar” oluşturmaktır. Bunun için firmamız, müşterilerimiz ile kısa süreli değil devamlı ilişki arzusundadır.

Müşteri memnuniyetini ön plana alarak; Müşterilerimize verilecek olan en iyi hizmetin sözleşilen süre içerisinde ve içerikte, sözleşmeye konu olan üretimin istenilen kalite düzeyinde hazır edilebilmesi ve müşterilerimizin iş akış programında bir aksaklığa sebep vermeden teslimatını yaptırabilmek bizim için verebileceğimiz en önemli hizmettir, diye umuyor ve bu doğrultuda mümkün olduğunca az hata yapmaya çalışıyoruz.
Ayrıca firmamız, müşterilerimizin yenilikçi ve faydalı projelerine, Ar-ge işlerine özellikle önem vermektedir.
Firmamız, ülkemizin çağdaş medeniyet seviyesinin üzerine çıkması için bu işlerin desteklenmesi gerektiğinin bilincinde olup üzerine vazife olarak görmektedir.

Sektör de Farksa; TÖLES REKLAM

Bize Ulaşın


TÖLES REKLAM
BİZİ ARAYIN 0554 972 92 00
Zübeyde Hanım Mah. Sebze Bahçeleri Cad. Keskinler İş Hanı 1.Kat No:80 /27 Altındağ / ANKARA

Promosyon Ürünleri


Töles Reklam, promosyon, ambalaj, grafik ve tanıtım adına hertürlü ihtiyaca cevap verebilmek için kurulmuştur. Ekibimiz, sizin için düşünür, tasarlar, üretir, tedarik eder, sunar ve takip eder. Basılı ve dijital ortamda ihtiyaç duyulan tasarım hizmetleri ve üretim yaptığınız ürünlerin ambalajının basımına ve tanıtımına kadar oldukça geniş bir yelpazede faliyetlerini sürdürmektedir.
Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle


©2024 Töles Reklam

Web Tasarım
Whatsapp
Whatsapp'tan Bize Ulaşın.